5`er: Gabriel Rozwadowski

1. W tym roku udało ci się wygrać Ligę PRL w kategorii Amator/Senior – następny sezon to zapewne kategoria PRO – czy weźmiesz udział w zmaganiach ligowych w 2015?

Tak! Bardzo się cieszę, że udało mi się to osiągnąć. Oczywiście, że wezmę udział! Większy poziom riderów = większa zajawa!

2. Zostańmy jeszcze chwilę przy PRL – jako zawodnik, który brał udział w większości zawodów – jak oceniasz te eventy, co według ciebie wymaga zmiany/modyfikacji? 

Wszystkie zawody oceniam bardzo dobrze! Szkoda tylko, że nie ma żadnych zawodów gdzieś na Mazowszu lub w pobliżu, wszystkie zawody są ode mnie 200 km+, chociaż raz w sezonie mogłyby być gdzieś koło mnie hehe, poczekajmy do następnego sezonu może coś się zmieni! 

3. Ostatnio można zauważyć iż wiele ekip zaczęło zakładać swoje FanPage. Ludzie rolek to właśnie jedna z nich – czy możesz nam przybliżyć tą grupkę? Czy macie jakieś większe plany na przyszłość Może szykujecie większą produkcję video pod koniec roku?

Jesteśmy ośmioosobową ekipą z Żyrardowa. Chcieliśmy się trochę wypromować zakładając grupę Ludzi Rolek. W jej skład wchodzi Wiktor Głowacki, Patryk Pietrucha, Andrzej Żuk, Jakub Szczęsny, Daniel Rożniatowski, Maciej Kuran, Michał Koźbiał i ja. Na początku FanPage prowadziłem z Wiktorem na zajawie, ale niestety mało kto chciał się angażować – a to ktoś nie chciał dać aparatu, ktoś nie chciał mieć żadnego zdjęcia, co spowodowało, że co drugi post był o mnie… Przez to Wiktor chciał zrezygnować, stwierdził, że Ludzie Rolek istnieją dzięki mnie. Mimo wszystko postaram się prowadzić stronkę tak długo jak tylko będę mógł!  Bardzo chciałbym jakieś dłuższe Video z ekipą, ale do tego potrzeba chęci wszystkich..

4. Jesteś kolejną osobą która po spędzeniu trochę czasu w Razors SL wraca do modelu Genesys – czy jest jakiś konkretny powód czy po prostu urozmaicenie?

Moje SL-ki były już strasznie zajechane jak to rolki po dwóch latach. Piotrek Combrzyński tak zachwalał Genesysy więc przejechałem się na nich, zakochałem się w tej rolce od nowa – ciaśniejsze jest fajniejsze!!! Obecnie założyłem do nich Cuffy od Remzów i liner Jug’a – rolka jest niesamowita !

5. Kiedy będziemy mogli zobaczyć twój materiał ze streetu? Co obecnie podoba ci się w rolkach (street vs park, hammer skating vs tech itp)

Mam nadzieję, że pod koniec roku coś się uda złożyć z całego materiału zebranego w tym sezonie. Uwielbiam skateparki i bujane po kątach, gdyby odnowili całą Jutrzenkę – to dla mnie najlepszy park ever! Ale dobrym streetem nie pogardzę!