5`er: Kacper Nosek

1. Sezon 2014 to o ile mi wiadomo dla ciebie mała zmiana – będziesz startował już w kategorii Senior – jak się na to zapatrujesz? 

Jestem pozytywnie nastawiony, wiadomo że będzie ciężej niż w Juniorach, ale myślę ze jakoś dam sobie radę. Cieszę się ze będę jeździć w Seniorach, ponieważ będę miał większą konkrecję i będę mógł się sprawdzić z lepszymi!


2. Zdziwiła mnie ostatnio twoja przesiadka z SSM na RB – chęć spróbowania czegoś nowego czy coś było nie tak z SSM?

Chciałem po prostu spróbować czegoś nowego i wybrałem RB na których mi się dobrze jeździ . Moje SSM przeznaczyłem do powerbladingu i sprawują się kotnie – jedyne co mi przeszkadza w nowych rolkach to ze się je długo zakłada. W SSM nie musiałem nawet rozwiązywać by je włożyć.

540 / Pic by Kuba Urbańczyk

3. Twój ulubiony krakowski spot?

Moim ulubionym spotem są murki na Salwator Tower w Bronowicach. Są długie, średniej wysokości i jadą jak szalone. Można na nich robić wiele rozkminkowych rzeczy. Niestety od jakiegoś czasu ochrona nas z nich wyrzuca, mimo to nadal tam śmigam z ziomeczkami w porach wieczornych.
4. Czy pracujesz obecnie nad jakimś projektem? Sekcja w Surf City South czy może coś innego?

Pracuje obecnie nad nowym editem, który robię z Kubą Urbańczykiem na skate parku w Oświęcimiu. W filmie Surf City South nagrałem sobie tylko kilka triczków ponieważ jestem strasznym leniem i nie chciało mi się wychodzić na street, wolałem śmigać na widoku . Mam nadzieje, że się to zmieni i że będę mieć więcej zajki na jazdę po ulicach.

Ao Fish

5. Kogo cenisz z polskiej sceny?

Z polskiej sceny rolkowej szanuje wszystkich, którzy maja zajawkę na jazdę, a przede wszystkim Tomka Przybylika i Mateusza Kowalskiego.