Never Winter Jam 2011 – informacja prasowa

Never Winter Jam 2011

Triada Polish Rolling League – rozpoczęcie zmagań ligowych! Never Winter Jam 2011 – witamy wiosnę, czas na rolki!
Rolkowa feta we Wrocławiu. Dokładnie 26 marca startuje sezon rolkowy w Polsce, a wraz z nim Triada Polish Rolling League. Pierwszym mocnym akcentem rozgrywek ligowych będą zawody Never Winter Jam. Do rywalizacji, we wrocławskim skateparku „Legnicka”, staną amatorzy i profesjonaliści stylu agressive.

Impreza „Never Winter Jam 2011” jest inicjatywą Stowarzyszenia kulturalno-sportowego „Green”. Miejsce rozgrywania zawodów, skatepark Legnicka, jest najlepszym i największym krytym skateparkiem w Polsce. Odpowiednie zaplecze techniczne pozwala na organizację zawodów na najwyższym poziomie. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

Triada Polish Rolling League to cykl zawodów, który ma na celu wyłonienie najlepszych riderów w Polsce oraz nadanie tytułu Mistrza Polski w jeździe agresywnej na rolkach. Konkurencje rozgrywane będą w grupach, z podziałem na juniorów, seniorów i masters, wg formuły Jam. Ta efektowna formuła, pozwala na bezpośrednio konfrontację kilku zawodników naraz, po czym najlepszy z nich kwalifikuje się do półfinału.

– Od kilku lat organizujemy zawody rolkowe na terenie Polski. Nasza współpraca z Polski Związkiem Sportów Wrotkarskich pozwoliła nam na oficjalną organizację cyklu imprez dzięki, którym będziemy mogli wyłonić oficjalnego Mistrza Polski – mówi Paweł Komosa, organizator zawodów. – Coraz krótsze zimy sprawiły, że popularność w Polsce odzyskały rolki, to dla nas motywacja do dalszej pracy. Never Winter Jam, to dopiero początek – podsumowuje.

Zawody rozpoczną się o godzinie 12:00. Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie zawodów www.neverwinterjam.com. Strona ligi www.polishrollingleague.pl.

Dodatkowych informacji udziela:

Paweł Komosa
p.komosa@greenorg.eu
tel. 512 331 986